Co je ATEUS®- Mobility Extension?

ATEUS® - Mobility Extension je zařízení umožňující připojit mobilní telefon koncového uživatele k jakékoliv pobočkové ústředně jako standardní kancelářskou linku. Díky tomuto připojení můžete využívat veškeré funkce ústředny a to i v případě, že pracujete mimo kancelář. Mobility Extension je součástí tel.ústředen ATEUS OMEGA, NETCOM, NETSTAR

 

Jak ATEUS®- Mobility Extension funguje?

 

Pokud někomu voláte na pevnou linku v jeho kanceláři, zvoní současně i jeho mobilní telefon. Volaný tak může vyzvednout hovor na kterémkoliv telefonu, podle toho, kde se právě nalézá. Navíc, pokud voláte ze svého mobilního telefonu a jste mimo kancelář, tak i přesto můžete využívat většinu funkcí vaší firemní ústředny (jako např. přesměrování, hlasovou schránku, hlasové zprávy, druhý hovor, konferenční hovor, SMS s číslem volajícího v případě zmeškaného hovoru atd.) neboť váš telefon se chová jako běžná telefonní linka. Funkci ME lze samozřejmě jednoduše zapínat a vypínat jak z pevné linky, tak z mobilního telefonu.

   

Studie využití ATEUS®-Mobility Extension - animace

 
ATEUS®- Mobility Extension v kanceláři – příchozí hovory Veškeré příchozí hovory jsou směrovány na pevnou linku i na mobilní telefon. Hovor může být vyzvednut jak z mobilního telefonu, tak i z pevné linky.
Mezinárodní hovory - díky ATEUS®- Mobility Extension můžete volat do zahraničí z vašeho mobilního telefonu, aniž by jste platili vysoké GSM poplatky. GSM brána, která je integrovaná v Mobility Extension umožňuje hovory za nejnižší možné ceny(za ceny pevné linky). Jediné co musíte udělat je zavolat do Mobility Extension a následně vytočit mezinárodní číslo. Váš mobil se tímto opět stává klasickou telefonní linkou a opět můžete využít veškerých služeb, které nabízí vaše telefonní ústředna.
Parkoviště – využití funkcí ústředny Služby telefonní ústředny (jako např. přesměrování hovoru) můžou být využity i s mobilním telefonem. V tomto případě se mobilní telefon chová jako klasická pevná linka.

Výhody ATEUS®- Mobility Extension

 
Velmi významnou výhodou je úplná mobilita všech uživatelů Mobility Extension. Všichni zaměstnanci a spolupracovníci mohou být kdykoliv k zastižení na tom samém telefonním čísle jako je jejich pevná linka bez navýšení nákladů za hovory. A v neposlední řadě, pokud se budete chtít někomu dovolat, s produktem Ateus Mobility Extension vás to bude stát nejenom méně času, ale také vašeho úsilí.